Deportivo poražen na Riazoru, Medunjaninu 63 minute

Primera, 14. kolo

U 14. kolu španske Primere, Deportivo je na domaćem terenu poražen od Malage s minimalnih 1:0.

Momčad iz La Corune mogla je povesti u 12. minuti susreta iz jedanaesterca, ali je udarac Cavaleira fantastično odbranio Kameni.

Kako to obično biva u nogometu, kazna je stigla samo deset minuta kasnije. Realizator pogotka s otprilike 38 metara od gola bio je Darder, koji je postavio konačnih 1:0.

Bh. reprezentativac Haris Medunjanin na terenu je proveo 63. minute, a njegov Deportivo nakon današnjeg poraza nalazi se na pretposljednjem mjestu sa svega deset bodova.