Deportivo razbio Sociedad

Golijada na Riazoru

Fudbaleri Deportiva iz La Corune su večeras na svom terenu pregazili Real Sociedad sa 5:1.

Domaći su pitanje pobjednika riješili već u prvom poluvremenu nakon kojeg su vodili sa 3:0, a pogađali su Sidnei, Andone i Martinez, koji je postigao autogol.

Sociedad se u utakmicu vraća preko Berchichea u 57. minuti, ali su domaći do kraja postigli još dva pogotka. Prvo je Babel u 64. minuti pogodio za 4:1, da bi konačan rezultat utakmice postavio Andone u 77. minuti.

Potražite više informacija na temu La Liga:

Za Deportivo je ovo bila tek treća pobjeda u sezoni i ovaj tim se sada nalazi na 16. mjestu, dok je Sociedad ostao na šestoj poziciji.