Dialiba strijelac u visokoj pobjedi Cracovije

Bivši ljubimac Manijaka

Boubacar Dialiba je danas postigao svoj drugi gol u sezoni u pobjedi Cracovije nad Zawiszom rezultatom 3:0.

Prvi gol na utakmici je u 40. minuti postigao Miroslav Čovilo, koji je rodom iz Nevesinja. Nekadašnji ljubimac navijača Željezničara i mladi reprezentativac BiH se u strijelce upisao u 64. minuti, kada je povisio na 2:0, nakon velike greške golmana domaćeg tima.

Konačnih 3:0 za Cracoviju je u 80. minuti postavio Dabrowski.

Cracovia se ovom pobjedom udaljila sa dna, i sada je na 12. mjestu sa 34 boda. Zawisza se nalazi na posljednjem mjestu sa 29 bodova.