Didier Drogba i dalje neumoljivo postiže pogotke

Postigao dva pogotka protiv Swope Park Rangersa

D. Rakanović

Tridesetdevetogodišnji fudbaler iz Obale Slonovače Didier Drogba pokazao je da još uvijek nije za baciti.

U remiju svog Phoenix Risinga protiv Swope Park Rangersa odigranom noćas postigao je dva pogotka.

Nekadašnji fudbaler Chelseaja i jedan od vlasnika ekipe bio je strijelac u 57. i 89. minuti iz penala, dok su za Swope pogađali Oliveira (26.) i Selbol (62.), obojica iz penala.

Drogba je prošle sedmice debitovao pogotkom za novi klub u USL ligi u pobjedi na Vancouverom od 2:1.

Drogbi je kod prvog gola u 57. minuti asistirao nekadašnji reprezentativac Engleske Shaun Wright-Phillips.