Dijon otkinuo važna dva boda Monacu

Liga 1

Nogometaši Monaca nisu uspjeli u Dijonu doći do nove pobjede.

Monaco je do večeras bio u seriji pobjeda, bio je blizu da ostvari novu, ali Dijon je nekoliko minuta prije kraja meča došao do boda.

Carrillo je u 17. minuti doveo Kneževe u vodstvo, a u 87. minuti Sammaritano je pogodio za izjednačenje i konačnih 1:1.

Monaco se bodovno izjednačio s Nicom koja također ima 33 boda, ali i utakmicu manje, dok trećeplasirani PSG ima bod manje i također utakmicu manje u odnosu na Monaco.

Potražite više informacija na temu Ligue 1:

Nešto ranije Lille je s 4:2 savladao Caen, dok je Lorient bio bolji od Rennesa rezultatom 2:1.