Dinamo uvjerljiv, Hodžić ponovo strijelac

Pogodio protiv Mure

Zagrebački Dinamo pobijedio je danas u prijateljskom susretu slovenačku Muru s 4:0 uz pogodak bh. reprezentativca Armina Hodžića.

Modri su bez većih problema pobijedili slovenački tim. Poveli su već nakon sedam minuta igre kada je pogodio Junior Fernandes za 1:0.

Deset minuta kasnije mreža Mure se ponovo zatresla. Fernandes je ubacio za Armina Hodžića, koji volejom pogađa za 2:0.

Već u 22. minuti bilo je 3:0. Autogol je postigao Pucko za već uvjerljivu prednost zagrebačkog tima.

Ovim rezultatom se otišlo na odmor, da bi u nastavku Dinamo preko Rrahmanija u 66. minuti postigao četvrti gol.

Hodžić i Amer Gojak su počeli utakmicu od prve minute, a odigrali su prvo poluvrijeme.