Donnarumma je mlad, ali je iskusno 'pročitao' Ljajića

Odbranio mu penal

Ekipa Milana nakon prvih 45 minuta gubi od Torina sa 2:0, a rezultat je mogao biti još nepovoljniji za Rossonere da na njihovom golu ne stoji Gianluigi Donnarumma.

Nakon što su Belotti i Benassi u 21. i 26. minuti doveli Torino do sigurnih 2:0, u 31. je domaći tim imao idealnu priliku za treći gol.

Dosuđen je jedanaesterac za Torino, a loptu je namjestio Adem Ljajić.

Srbijanski fudbaler je pokušao nadmudriti Donnarummu i šutirao je po sredini gola, ali je mladi golman Milana dobro pročitao njegovu namjeru i odbranio udarac.