Drugi tim Juventusa savladao Inter

Pobjeda Juventusa

Juventus je u 36. kolu italijanske Serie A savladao kao gosti na Giuseppe Meazzi Inter s 2:1.

Iako je Massimiliano Allegri na teren izveo drugu postavu, Stara dama je na kraju upisala nova tri boda.

Ipak, nije dobro počelo za Juve. Mauro Icardi je nakon devet minuta igre donio prednost Interu (1:0), ali je u finišu prvog dijela Stara dama poravnala. Dosuđen je penal, a precizan je Marchisio za rezultat poluvremena od 1:1.

Nastavak susreta donosi nekoliko prilika na obje strane, a Juventus u 83. minuti stiže do pobjede. Pobjedu timu iz Torina donosi Alvaro Morata za nova tri boda gostiju.