Dva gola Ibrahimovića za povratak PSG-a na vrh

Nantes poveo, ali izgubio u Parizu

Teme:

PSG je 10. jubilarnom pobjedm došao na prvo mjesto na tabeli, sa dva boda ispred Marseillea.

Međutim, treba kazati da su Parižani dosta teško došli do trijumfa protiv gostiju iz Nantesa. Spasitelj tima Laurenta Blanca bio je sjajni Zlatan Ibrahimović…

Eurogolom Bedoye Nantes dolazi do vodstva u osmoj minuti. U 34. minuti Ibrahimović pogađa za 1:1, a u nastavku isti igrač, majstorijom iz slobodnjaka u 48. minuti, donosi domaćinu preokret i veliku pobjedu.

Ibrahimović sada ima 10 golova u prvenstvu, Giganc ima 11, a Lacazette iz Lyona 12 golova.