Erding u nadoknadi uskratio slavlje Marseilleu

Nogometaši Marseillea remizirali su na izuzetno teškom gostovanju kod Saint-Etiennea iako su bili blizu pobjede.

Nakon nule u prvom dijelu, u nastavku susreta u 26. kolu se otvorilo.

Domaćin je poveo preko Gardela, koji je u 53. minuti pogodio s bijele tačke.

Do 64. minute je Saint-Etienne imao vodstvo, a onda potpuni preokret. U igru je kod gostiju ušao Batshuayi, te za tri minute postigao dva gola.

Potražite više informacija na temu Ligue 1:

Kada se činilo da će Marseille doći do tri boda i izjednačiti se na tabeli s drugoplasiranim PSG-om, Erding je pogodio u drugoj minuti nadoknade za konačnih 2:2.