Espanyol remizirao sa Rayo Vallecanom

Primera, 35. kolo

Espanyol je u okviru 35. kola španske Primere odigrao neriješeno sa Rayo Vallecanom.

Susret je završen rezultatom 1:1, a do prvog pogotka stigao je Rayo Vallecano u 29. minuti. Radost gostujućim navijačima donio je Insua, da bi u samom finišu drugog poluvremena za izjednačenje zabio Moreno.

Domaći Espanyol do kraja susreta pokušavao je doći do preokreta, ali je golman Tono u svakoj šansi izlazio kao pobjednik i rezultat je ostao nepromijenjen.

Nakon današnjeg remija Espanyol u španskom prvenstvu zauzima devetu poziciju, dok je Rayo Vallecano na 12. mjestu.