Frankfurt slavio u Hamburgu

Bundesliga

HSV je na svojoj Imtech Areni u susretu šestog kola njemačke Bundeslige poražen od Eintracht Frankfurta sa 1:2.

Nesuđeni bh. reprezentativac Haris Seferović svoj Eintracht doveo je u vodstvo u 44. minuti, a do izjednačenja tim iz Hamburga stigao je u 58. minuti, kada je Muller zatresao mrežu gostujućeg Wiedwalda.

U zadnjim sekundama susreta Eintracht je uspio doći do pobjedonosnog pogotka, a realizator je bio Piazon.

Nakon današnjeg poraza HSV je ostao na dnu tabele sa svega osvojena dva boda, dok se Eintracht koji na svom kontu ima devet bodova nalazi na sedmoj poziciji.