Freiburg prokockao dva gola prednosti, Mujdži poluvrijeme

Hannoveru bod

Nogometaši Freiburga i Hannovera remizirali su u utakmici 17. kola njemačke Bundeslige.

Freiburg je prokockao dva gola prednosti u meču protiv Hannovera. Frantz je u finišu prvog dijela pogodio za 1:0.

Igrala se 81. minuta kada je Kempf udvostručio prednost Freiburga. I koliko god se činilo da je domaćin stigao do novog trijumfa, Hannover je uspio da se spasi.

Rezervista Bittencourt je u 83. minuti smanjio rezultat na 2:1, da bi Joselu u zadnjim sekundama matirao Burkija za konačnih 2:2.

Potražite više informacija na temu Bundesliga:

Mensur Mujdža je u sastavu Freiburga igrao od 46. minute. Freiburg je ostao na dnu tabele sa 15 bodova, dok je Hannover osmi sa 24 bodova.