Fudbalska uspavanka u Stuttgartu završena bez golova

Ibišević ušao u drugom poluvremenu

Fudbaleri Stuttgarta i Herthe remizirali su u prvoj utakmici 24. kola Bundeslige odigravši 0:0.

Iako je domaći tim imao nešto više od igre, meč nije obilovao velikim brojem prilika. I Stuttgart i Hertha su se po nekoliko puta našli u prilici za pogodak, a najbolju je imao Nico Schulz u 81. minuti. Isti igrač je zbog dva žuta kartona završio meč prije vremena u sudijskoj nadoknadi.

Bh. reprezentativac Vedad Ibišević u igru je ušao u 68. minuti umjesto Daniela Ginczeka, ali do kraja utakmice nije uspio prekinuti golgeterski post koji traje i previše.

Meč je obilježila teška povreda golmana Herthe Thomasa Krafta koji je u 83. minuti doživio potres mozga.