Genoa i Lazio bez pobjednika i golova

Lulić dobio desetak minuta igre

Ekipe Lazija i Genoe odigrali su veoma nezanimljivu utakmicu u okviru 24. kola Serije A koja je zavrešena rezultatom 0:0.

U ovom prilikama jako siromašnom meču možemo izdvojiti samo dvije ozbiljnije situacije i to pred golom domaće ekipe.

Prvo je Danilo Cataldi u 5. minuti sa ruba šesnaesterca šutirao po zemlji, ali je Perin sjajno odbranio njegov šut. Drugu veliku šansu fudbaleri Lazija imali su u 19. minuti kada je Stefano Mauri glavom pogodio prečku.

Nastavak meča nije donio veće prilike pa je utakmica završena nepopularnim rezultatom 0:0.

Reprezentativac Bosne i Hercegovine Senad Lulić dobio je posljednjih 12 minuta ovog meča i zaradio žuti karton.

Lazio je nakon ovog remija ostao na 9. mjestu, dok se Genoa popela za jednu poziciju i sada se nalaze na 16. mjestu.