Gignac i Alessandrini pogađali za trijumf Marseillea

Prcić na klupi Rennesa

Olimpique Marseille je danas upisao i četvrti uzastupni trijumf u francuskoj Ligui 1.

Savladan je Prcićev Rennes rezultatom 3:0. Centralna figura meča bio je napadač domaćina Andre Piere Gignac koji je postigao dva od tri pogotka u pobjedničkom timu.

Gignac je za 1:0 pogodio u petom minutu drugog poluvremena, a 13 minuta kasnije i za 2:0. Konačnih 3:0 postavio je Alessandrini u samom finišu utakmice.

U gostujućem timu nije nastupio Sanjin Prcić koji je meč odgledao sa klupe za rezervne igrače. Marseille je lider na tabeli sa 13 bodova, dok je Rennes sedmi sa osam bodova.