Gol i asistencija Prevljaka u pobjedi Lieferinga

Mladi bh. reprezentativac u dobroj formi

Mladi bh. reprezentativac Smail Prevljak je nastavio sa sjajnim partijama u dresu Lieferinga, u kojem povremeno nastupa kao posuđen igrač iz Salzburga.

Njegova ekipa je sinoć odmjerila snage sa LASK-om iz Linza i slavila je rezultatom 4:0, a Prevljak je u pobjedi učestvovao sa jednim golom i asistencijom.

Naš fudbaler je prvo u 19. minuti lijepo asistirao Okugawi za 1:0, da bi gol za 3:0 postavio u 44. minuti.

Liefering se nakon 18 odigranih kola nalazi na trećem mjestu Erste Lige sa 31 osvojenim bodom.