Gol Miloševića u pobjedi Konyaspora

Evropska liga

Mečevi u grupama G i I Evropske lige donijeli su dosta uzbuđenja, a svakako vrijedi izdvojiti pogodak bh. fudbalera Denija Miloševića za Konyaspor.

Turski tim je na svom terenu pobijedio ekipu Vitorije Guimaraeš sa 2:1.

Araz ih je doveo u prednost u 24. minuti od 1:0, da bi Milošević pogotkom u 48. minuti povećao prednost svog tima na 2:0.

Gol za goste je u 74. minuti postigao Hurtado, ali do kraja nisu uspjeli ništa napraviti.

U drugom meču grupe I Salzburg je savladao Marseille s 1:0. Jedini gol na meču postigao je Dabbur u 73. minuti.

Grupa G donijela je pobjede Viktorije Plzen i FSSB.

Rumunski velikan FCSB je sa 1:2 na gostovanju pobijedio švicarski Lugano, dok je Plzen na svom terenu savladao Hapoel Beer Shevu s 3:1.