Golijada na El Madrigalu, Villarreal slavio

Primera, 4. kolo

Nogometaši Villarreala slavili su u golijadi na El Madrigalu protiv Rayo Vallecana s 4:2.

Domaći nogomtaši nisu baš doboro počeli utakmicu. Nakon pola sata igre, gost je vodio 2:0.

Prvo je Kakuta u 22. pogodio za slavlje gostiju, Bueno je sedam minuta kasnije povisio na 2:0. Espinosa u 33. minuti smanjuje na 2:1.

U nastavku dominacija Villarreala, koji je preko Musacchija u 62. izjednačio, da bi Vietto s dva pogotka do kraja donio veliki trijumf Žutoj podmornici.

Potražite više informacija na temu La Liga:

Villarreal ima sedam bodova nakon četiri kola uz omjer 2-1-1, dok je Rayo u opasnoj zoni sa samo dva boda i bez ijedne pobjede u dosadašnjem dijelu šampionata.

Primera, 4. kolo:
Villarreal - Rayo 4:2 (Espinosa 33, Musacchio 62, Vietto 74, 87/ Kakuta 22, Bueno 29)