Grahovac pogodio u remiju Astane

Novi gol bh. fudbalera

Bh. fudbaler Srđan Grahovac bio je strijelac u kazahstanskom derbiju između Astane i Kairat Almatyja.

U susretu 10. kola Astana na domaćem terenu odigrala neriješeno sa Kairat Almatyjem (1:1), a jedini gol za aktuelnog prvaka Kazahstana postigao je naš Srđan Grahovac.

Nakon što su gosti u 34. minuti preko Kuata došli do prednosti, tri minute prije kraja utakmice Grahovac je zabio za izjednačenje i postavio ujedno konačan rezultat na Astana Areni.

Banjalučaninu je to bio treći ovosezonski gol za Astanu, a na terenu je proveo svih 90 minuta, kao i Marin Aničić.

Astana je u kazahstanskom prvenstvu trenutno na liderskoj poziciji.