Grahovac strijelac u visokoj pobjedi Astane
FC Astana

Igrao i Aničić

Srđan Grahovac zabio je gol za Astanu u prvenstvenoj utakmici protiv Okzhetpesa.

Astana je u susretu sedmog kola kazahstanske Premier lige kao gost savladala Okzhetpes rezultatom 3:0, a jedan od pogodaka bio je djelo povremenog reprezentativca naše zemlje Srđana Grahovca.

Nakon što je prvo poluvrijeme završeno bez golova, mrežu domaćina je u 61. minuti načeo Muzhikov. Tri minute kasnije prednost je udvostručio Grahovac, da bi u 79. minuti konačnih 3:0 postavio Murtazayev.

Osim Grahovca, za Astanu je danas od prve minute nastupio i Marin Aničić.

U kazahstanskom prvenstvu Astana je na liderskoj poziciji sa 16 osvojenih bodova u dosadašnjih sedam kola.