Granada ubjedljiva protiv Betisa

Španska liga, 23. kolo:

Fudbaleri Granade deklasirali su večeras Betis (4:1) u okviru 23. kola španske La Lige.

Već na samom otvaranju bilo je jasno da se Betis neće dobro provesti na gostovanju kod Granade. Golovima Carcela-Gonzaleza, Ramosa i Pereire nakon pola sata igre Granada je imala prednost od 3:0, a s tim rezultatom se ujedno otišlo i na poluvrijeme.

Ista slika viđena je i u nastavku utakmice. Do novog pogotka Granada je stigla u 64. minuti preko Ramosa, da bi potom u 75. minuti utješni gol za goste postigao Petros. To je, ispostavit će se kasnije, bio ujedno i posljednji pogodak na ovoj utakmici.

Granada je i dalje pretposljednja u La Ligi, dok je Betis na 13. poziciji.