Greška Begovića u remiju Stokea

Premiership

Fudbaleri Stoke Cityja remizirali su (1:1) u 34. kolu engleske Premier lige protiv Sunderlanda.

Već u prvoj minuti gosti su poveli. Bh. reprezentativac Asmir Begović napravio je veliku grešku. Ispustio je loptu na nogu Connoru Wickhamu, koji pogađa za prednost od 1:0.

Ipak, u 27. minuti su domaći stigli do poravnanja. Za 1:1 je pogodio Charlie Adam.

Imao je Stoke bolje prilike do kraja, ali je ostalo 1:1.

Ekipa Liverpoola nije uspjela da pobijedi na gostovanju West Bromwich Albion. Redsi su osvojili samo bod odigravši meč bez pogodaka (0:0).

Gostujuće pobjede ostvarili su Leicester kod Burnleya (1:0) i Hull kod Crystal Palacea (2:0), dok je Swansea u sjajnom meču na St. James Parku savladao Newcastle s 3:1.

Meč Queens Park Rangersa i West Hama završen je bez pogodaka...

Premier liga, 34. kolo:

Burnley - Leicester 0:1 (Duff 60'ag')
Crystal Palace - Hull 0:2 (N'Doye 51', 90+2')
Newcastle - Swansea 2:3 (Perez 20', De Jong 87' / Oliveira 45+2', Sigurdsson 49', Cork 71')
Stoke - Sunderland 1:1 (Adam 27' / Wickham 1')
QPR - West Ham 0:0 WBA - Liverpool 0:0