Griezmann donio Atleticu pobjedu u Kataloniji

La Liga

Atletico Madrid je s minimalnih 1:0 savladao Espanyol u gostima u meču 33. kola La Lige.

Nogometaši Atletica nastavili su s dobrim igrama u posljednje vrijeme, pa su večeras na nimalo laganom gostovanju u Kataloniji došli do 20. ovosezonske pojede u ligi i sada su na trećem mjestu sa 68 bodova,

Dosta se Atletico mučio večeras, što je bilo i za očekivati, da bi u nastavku postigao jedan pogodak vrijedan pobjede.

U 73. minuti je francuski napadač Antoine Griezmann matirao domaćeg golmana Lopeza. Griezmannu je to bio 16. pogodak u prvenstvu.

Atletico je skoro osigurao plasman u Ligu prvaka iduće sezone, no izabranicima Diega Simeonea prioritet su mečevi polufinala Lige prvaka protiv Real Madrida.