Grodig u posljednjem minutu ispustio važnu pobjedu

Bečka Austrija nije uspjela na startu nove sezone zabilježiti trijumf. Od poraza su je dijelile sekunde, ali je čast spašena u posljednjim minutima meča.

Gostujući Grodig vodio je sve do pred sami kraj, ali je meč na kraju ipak završen rezultatim 1:1. Gosti su do vodstva došli pogotkom Schutza u desetom minutu drugog poluvremena.

Austrija je izjednačila u sudijskoj nadoknadi pogotkom Kamare koji je glavom loptu zakucao u mrežu Grodiga nakon dobrog centaršuta Royera sa lijeve strane.

Osman Hadžikić, golman Austrije meč je odgledao sa klupe za rezervne igrače.