Grujić se oglasio nakon pobjede nad Hullom

"Čast mi je biti dio ovog tima"

D. Vejo

Fudbaleri Liverpoola danas su u okviru šestog kola Premiershipa deklasirali ekipu Hulla rezultatom 5:1.

Zapaženu ulogu u timu Jurgena Kloppa imao je srbijasnki fudbaler Marko Grujić koji je u igru ušao u 74. minuti nakon što je zamijenio strijelca četvrtog pogotka za Redse.

Njegov ulazak na teren, izazvao je erupciju oduševljenja na Anfieldu. A povodom prvih minuta u Premiershipu, oglasio se i sam fudbaler sredine terena.

"Čast mi je biti dio ovog tima. Odigrali smo sjajnu utakmicu, veliko hvala treneru za pruženu šansu", napisao je ispod slike na svom instagram profilu, Marko Grujić.

Liverpool trenutno zauzima četvrtu poziciju s 13 osvojenih bodova koliko i trećeplasirani Arsenal.