Guizhou Renhe trijumfovao, Misimović igrao 90 minuta

Guizhou Renhe ostvario je danas svoj šesti trijumf sezone u Super ligi Kine. Klub za koji nastupa Zvjezdan Misimović danas je kao gost rezultatom 2:1 porazio Tianjin Tedu.

Domaćin je poveo već nakon 19 minuta igre, a pogodak je postigao Valencia. Hyuri je u desetom minutu nastavka izjednačio na 1:1, a pobjedu Guizhou Renheu donio je Yang Yihu u 65. minutu susreta.

Zvjezdan Misimović na terenu je proveo svih 90 minuta, a 20 minuta prije kraja zaradio je i javnu opomenu.

Nakon 17 kola Guizhou Renhe zauzima osmu poziciju na tabeli sa 24 boda.