Hajradinović odmah u debiju zabio za Osijek

Savladan Hajduk

Bh. internacionalac Haris Hajradinović pogotkom je debitovao za svoj novi klub Osijek.

Priliku da se predstavi navijačima na Gradskom vrtu ovaj mladi fudbaler je dobio u derbiju 8. kola HNL-a između Osijeka i Hajduka, a u uzbudljivoj i napetoj utakmici njegov tim na kraju je slavio sa 2:1.

Prvi su do vodstva stigli Splićani u 50. minuti, da bi u narednom napadu upravo Hajradinović postigao izjednačujući gol i tako svojoj ekipi omogućio mirniji tok drugog poluvremena. Potpuni preokret i tri boda Osijeku je u samom finišu donio Grezda.

Debitantski gol Hajradinovića za Osijek pogledajte u priloženom videozapisu.