Hrvatska izgubila od Čilea, Marić i Antolić tragičari

Turnir u Kini

Fudbalska reprezentacija Hrvatske poražena je danas o Čilea nakon penala 4:1 (1:1) u susretu polufinala turnira u Kini.

Drugi sastav Vatrenih nije imao danas sreće i protiv Čilea su na kraju doživjeli poraz, doduše zaslužen.

Bio je Čile bolji tim. Poveli su u 18. minuti golom Pinaresa, a Livaković ih je spriječio da zabiju još neki gol do poluvremena.

Uspjeli su u nastavku Hrvati da izjednače. Igrala se 76. minuta kada Andrijašević pogađa za konačan rezultat regularnog dijela od 1:1.

Finalist turnira se odlučio boljim izvođenjem penala. Četvorica igrača Čilea su bila precizna, Pivarić je jedino pogodio kod Hrvatske, gdje su penale promašili Antolić i nekadašnji fudbaler Širokog Mirko Marić.

Čile je tako stigao do pobjede i plasmana u finale, gdje ih čeka duel sa selekcijom Islanda.