Ibrahimović prsima za prolaz PSG-a

Pobjeda PSG-a

Teme:

Fudbaleri PSG-a plasirali su se u polufinale francuskog Liga kupa.

Sveci su večeras, zahvaljujući Zlatanu Ibrahimoviću, savladali na gostovanju ekipu St. Etiennea s 1:0, te su osigurali plasman u naredni krug takmičenja.

Prvo poluvrijeme nije donijelo lijepu igru. Na odmor se otišlo bez golova, da bi zato u nastavku oba tima zaigrala mnogo otvorenije.

PSG je bio opsniji. Imao je nekoliko sjajnih prilika, a u 72. minuti su stigli do pobjede.

Sjajnu akciju završio je prsima Zlatan Ibrahimović za konačan rezultat susreta od 1:0 i plasman PSG-a u narednu fazu takmičenja.