Ibrahimović se vratio starim navikama

Majstorija i dva gola protiv Guingampa

Majstorijom protiv Guingampa je Zlatan Ibrahimović otvorio novu sezonu…

Nakon prvog dijela utakmice francuskog Superkupa PSG, osvajač naslova u Francuskoj, vodi s 2:0 protiv osvjača Kupa iz prošle sezone, Guingampa.

Oba je pogotka za Parižane posigao neumoljivi Ibrahimović. Prvo je Ibra u devetoj minuti postigao maestralan gol, a onda u 20. minuti i sa penala. Guingamp nije iskoristio penal u 32. minuti. Yatabare je bio neprecizan.

Uglavnom, kako je krenulo, očekuje nas još jedna magična sezona švedskog majstora.