Ibrahimović u stilu napustio PSG

Dva gola za duplu krunu

Nogometaši PSG-a osvojili su Kup Francuske nakon pobjede nad Marseilleom.

Parižani su bez većih problema osvojili prvenstvo Francuske, a sezonu su završili na sjajan način - duplom krunom.

U golijadi koja je večeras viđena s 4:2 su izabranici Laurenta Blanca savladali Marseille.

Vodeći gol za PSG postigao je Matuidi već u drugoj minuti, ali je Thauvin u 17. minuti pogodio za 1:1, što je bio konačan rezultat prvog dijela.

U 15-ak minuta nastavka Ibrahimović pogađa s penala i asistira Cavaniju za 3:1 vodstvo PSG-a, da bi Ibra u 82. zabio još jedan gol, a Batshuayi u 87. postavio konačnih 4:2.

Potražite više informacija na temu Ligue 1:

Ovo je Ibrahimoviću bila posljednja utakmica u dresu PSG-a i odlazi sa stilom...