Ibraković s Kapfenbergom srušio lidera

KSV savladao Liefering

U okviru 15. kola austrijske Erste lige fudbaleri Kapfenberga su na domaćem terenu savladali Liefering.

Niz od dvije utakmice bez pobjede Ibrakovićev Kapfenberg je prekinuo trijumfom nad prvoplasiranim Lieferingom, a konačan rezultat utakmice nakon 90 minuta igre glasio je 1:0.

Iako je Kapfenberg djelovao mnogo opasnije u ovoj utakmici, na kraju je viđen samo jedan gol i to u 59. minuti kada je Flecker nakon asistencije Arimanyja postavio konačan rezultat.

Nakon ove pobjede Kapfenberg je na trećoj poziciji sa pet bodova manje u odnosu na vodeći Liefering.