Ibričić asistirao u remiju Domžala

Prva liga Slovenije

Ekipa Domžala, za koju nastupa nekadašnji bh. reprezentativac Senijad Ibričić, remizirala je u gostima sa Celjem.

Prvi susret 11. kola slovenačkog šampionata okončan je rezultatom 1:1, a oba pogotka viđena su u prvom poluvremenu utakmicu.

Do vodstva su prvi došli domaći. U 12. minuti vodstvo Celju je donio Dangubić, međutim prednost od 1:0 nije dugo trajala na semaforu, pošto je u 27. minuti stigao odgovor Domžala.

Gol za izjednačenje, i ujedno posljednji na utakmici, postigao je Husmani kojem je asistirao Ibričić.

Ibričićev tim je sada peti u Prvoj ligi Slovenije sa 13 osvojenih bodova. Na diobi prvog mjesta su Olimpija i Maribor koji imaju po 24.