Ima li bolji način da srušiš najvećeg rivala?

Ajax slavio u derbiju protiv Feyenoorda

E. Čaušević

Ekipa Ajaxa slavila je dana u derbiju protiv Feyenoorda (2:1) u okviru 22. kola holandske lige.

Ajax je u današnjem derbiju stigao do tri vrlo vađžna boda. Ipak, nije sve krenulo za domaće kako su očekivali. U 13. minuti utakmice gosti su stigli do prednosti, a strijelac je bio Toornstra.

Međutim, nekoliko minuta kasnije Ajax je uspio izjednačiti. Klassen je asistira, a mrežu gostiju zatresao je Younes. Ajax je u drugom poluvremenu stigao do potpunog preokreta. Fenomenalan gol za pobjedu postigao je Bazoer u 65. minuti utakmice.