Inter dva puta vodio, ali na kraju izgubio

Seria A, 37. kolo

Genoa je savladala Inter s 3:2 u susretu 37. kola italijanske Serie A.

Četiri pogotka postignuta su u prvom poluvremenu ovog susreta, a Inter je prvi stigao do vodstva. Mauro Icardi pogađa za 1:0 nakon 19 minuta igre.

Ipak, samo pet minuta kasnije domaći preko Pavolettija dolaze do izjednačenja, ali Nerazzurri preko Rodriga Palacija u 30. minuti dolaze do novog vodstva (2:1).

Posljednji pogodak večeras viđen je u 41. minuti. Pogodio je Lestienne za 2:2, što je bio i rezultat nakon prvog dijela.

Do 89. minute golova nije bilo, a onda Juraj Kucka pogađa za konačan rezultat susreta od 3:2.

Seria A, 37. kolo:

Genoa - Inter 3:2 (Pavoletti 24', Lestienne 41', Kucka 89' / Icardi 19', Palacio 30')

Mauro Icardi Goal - Genoa 0 - 1 Inter 23... by footballTV
Goal Pavoletti - Genoa 1-1 Inter Milan - Serie... by footballTV
Goal Palacio - Genoa 1 - 2 Inter - 23-05-2015 by footballTV
Goal Lestienne - Genoa 2-2 Inter - 23-05-2015 by Gol-Live

Zaprati Internazionale, dodaj ga u MOJE TEME i ne propusti nijednu bitnu informaciju iz svog kluba. Klikni: