Jonas i Gabriel za pobjedu Brazila

Lagan trijumf

Fudbalska reprezentacija Brazila pobijedila je sinoć u prijateljskom susretu selekciju Paname s 2:0.

Bez većih problema su Karioke stigle do pobjede sa po jednim pogotkom u oba poluvremena.

Poveli su već nakon dvije minute igre. Napadač Benfice Jonas nastavio je sjajnu sezonu, te je pogodio za prednost od 1:0.

Iako je Brazil imao još šansi na drugi gol se čekalo sve do 73. minuti. Rezervista Gabriel, koji je ušao umjesto Jonasa, pogodio je za konačan rezultat susreta od 2:0.

Bio je ovo prvi gol 19-godišnjeg fudbalera za nacionalni tim Brazila.