Još jedna pobjeda i ovjera prvog mjesta za Nicu

Ligue 1

Teme:

Fudbaleri Nice slavili su večeras na gostujućem terenu protiv St. Etiennea sa 1:0.

Prvo poluvrijeme ove utakmice proteklo je bez većih šansi na obje strane pa se na odmor otišlo bez golova.

Nastavak meča ipak je donio pogodak i to u mreži gostujuće ekipe. Igrao se 63. minut kada je Eysseric pogodio za veliko slavlje i tri boda gostujuće ekipe.

Potražite više informacija na temu Ligue 1:

Nice je nakon ovog kola ostala lider na tabeli sa 32 boda, tri više od prvih pratilaca Monaca i PSG-a. S druge strane, St. Etienne je na 9. mjestu sa 18 bodova.