Katar bolji od Srbije

Prijateljski meč

Fudbalska reprezentacija Srbije sastavljena od igrača iz Superlige ubedjljivo je poražena od Katara (3:0) u prijateljskom meču odigranom u Dohi.

Katar je kapitalnu prednost stekao u prvom poluvremenu. U prvih 45 minuta domaćin je postigao sva tri gola.

Sebastian Soria bio je trostruki strijelac. On je mrežu Srbije tresao u 24, 30. i 43. minutu.

Potražite više informacija na temu Kvalifikacije za SP:

Selektor Srbije Slavoljub Muslin je na startu drugog perioda napravio šest izmjena, što je donijelo određeni pomak u igri. 'Orlovi' su stvorili nekoliko prilika, koje ipak nisu realizovali, tako da su na kraju neslavnu okončali nastup u Dohi.