Keylor Navas napravio još jednu nevjerovatnu grešku

Šta mu se dešava?

E. Čaušević

Reprezentacija Meksika savladala je jučer Kostariku sa 2:0 u meču kvalifikacija za Svjetsko prvenstvo.

Meksiko je pred domaćim navijačima bez većih problema došao do nova tri boda protiv Kostarike, a oba gola viđena su u prvom poluvremenu. Prvi gol postigao je Chicharito na asistenciju Vele.

Konačnih 2:0 postavio je Araujo u 45. minuti nakon druge asistencije Carlosa Vele i uz nevjerovatnu grešku Keylora Navasa. Očito je da golman Real Madrida i selekcije Kostarike ima sezonu za zaborav, a još jedna greška u nizu to dokazuje.