Kodrin Servette slavio, Stevanović pogodio

2. liga Švicarske

Bh. internacionalac Miroslav Stevanović postigao je gol za Servette u meču 12. kola švicarske Challenge lige.

Servette, kojeg vodi bh. stručnjak Meho Kodro, za protivnika je večeras imao Rapperswil i na kraju je slavio rezultatom 2:1, a već u prvom poluvremenu bilo je jasno da će gosti teško doći do bodova u ovom meču.

Do vodstva Servette je stigao u 19. minuti golom Dalibora Stevanovića, da bi potom tri minute prije odlaska na odmor gol za 2:0 postigao doskorašnji igrač Željezničara Miroslav Stevanović.

Taj rezultat na snazi je bio sve do 85. minute, kada je utješni gol za Rapperswil postigao Ruan da Silva Chagas.

Nakon ove pobjede Servette se nalazi na drugoj poziciji sa bodom manje u odnosu na vodeći Xamax.