Kodro ostao bez pobjede, Stevanović bez debija

Servette remizirai kod Vaduza

Ekipa Servettea remizirala je na gostovanju kod Vaduza (1:1) u 2. kolu švicarske Challenge lige.

Tim kojeg s klupe predvodi legenda bh. fudbala Meho Kodro i za koju je nedavno potpisao Miroslav Stevnović, ostala je bez pobjede u samom finišu meča.

Servette je odlično ušao u meč. Igrali su odlično u prvom dijelu i u 25. minuti golom Wuthrichta su došli do vodstva od 0:1.

Međutim, u nastavku je Vaduz ipak uspio doći do boda. Puljić je u 78. minuti postavio konačan rezultat od 1:1.

Miroslav Stevanović nije bio u zapisniku za ovaj meč.