Kodro sa Servetteom na čelu tabele

Pao i Vaduz

Servette kojeg vodi bh. trener Meho Kodro zasjeo je na čelo švicarske Challenge lige.

Tim iz Ženeve je u okviru 11. kola savladao Vaduz sa 2:0, a do prvog gola Servette je stigao već u petoj minuti kada je mrežu gostiju zatresao Lang.

Prednost domaćih od 1:0 bila je na snazi sve do 73. minute, kada je Long postigao svoj drugi pogodak na meču i postavio ujedno konačan rezultat.

Cijeli susret za Servette je odigrao povremeni bh. reprezentativac Miroslav Stevanović, koji je, dodajmo i to, u 28. minuti zaradio javnu opomenu.

Za Servette je ovo bila osma pobjeda u Challenge ligi. Kodrin tim je trenutno vodeći na tabeli sa 26 osvojenih bodova.