Kolašinac starter, Schalke bolji od Athletica

Prijateljski meč

Schalke je s 3:2 pobijedio Athletic Bilbao u prijateljskom meču.

Schalke i Athletic odigrali su jednu pravu prijateljsku utakmicu, pa je na istoj viđeno čak pet golova.

Nijemci su vodili 2:0 na poluvremenu, a strijelci su bili Naldo u 15. i Huntelaar u 19. minuti.

San Jose je smanjio za Athletic u 59. minuti, a u 81. minuti Geis donosi sigurnih 3:1 Schalkeu, da bi konačnih 3:2 postavio Aduriz s penala u 91. minuti.

Potražite više informacija na temu Bundesliga:

Za Schalke je od prve minute igrao i bh. reprezentativac Sead Kolašinac, a zamijenjen je na poluvremenu. Podsjetimo, narednog vikenda počinje Bundesliga, dok je Primera za 10 dana.