Lech razbio APOEL

Prijateljska utakmica

Lech iz Poznana nadigrao je APOEL iz Nikozije u prijateljskoj utakmici.

Lech je u posljednjoj pripremnoj utakmici pred novu sezonu deklasirao Kiprane rezultatom 3:0.

Kaminski je doveo Poljake u vodstvo u 32. minuti, da bi Thomalla u 56. minuti povisio na 2:0.

Treći gol i ujedno posljednji na meču postigao je Kownacki u 75. minuti, a zanimljivo da je danas protiv svog bivšeg kluba igrao i bh. nogometaš Semir Štilić, dok je prvih 45 minuta na golu Poljaka branio naš Jasmin Burić.

Potražite više informacija na temu Ekstraklasa:

Lech je još jednom pokazao svoj kvalitet, a podsjetimo da je riječ o protivniku Sarajeva u mečevima drugog pretkola Lige prvaka.