Liverpool demolirao Aston Villu

Redsi pregazili protivnika

Fudbaleri Liverpoola pregazili su na gostovanju Aston Villu rezultatom 6:0 u susretu 26. kola engleske Premier lige.

Tim Jurgena Kloppa odigrao je jednu od najboljih utakmica u proteklih nekoliko godina i do vrha su napunili mrežu Ville, koja će se teško oporaviti od ovog debakla.

Već nakon 25 minuta igre bilo je jasno da će Redsi odnijeti bodove s Villa Parka. Pogocima Daniela Sturridgea i Jamesa Milnera stekli su prednost od 2:0, što je bio rezultat nakon prvih 45 minuta.

Nastavak donosi još četiri pogotka u mreži domaćeg tima. Pogađali su redom Can, Origi, Clyne, Toure za uvjerljivu pobjedu Liverpoola od 6:0.

Tim so ovom pobjedom je stigao do osmog mjesta, dok su koferi Aston Ville za odlazak u Championship već spremni. Posljednji su sa svega 16 bodova i moraće se desiti pravo čudo da ostanu u ligi.

Premier liga, 26. kolo:

Aston Villa - Liverpool 0:6 (Sturridge 16', Milner 25', Can 58', Origi 63', Clyne 65', Toure)

Sturridge GOAL (0:1) Aston Villa vs Liverpool by OfficialGoals
Milner GOAL (0:2) Aston Villa vs Liverpool by OfficialGoals
Emre Can Goal HD - Aston Villa 0-3 Liverpool... by OfficialGoals
Divock Origi Goal HD - Aston Villa 0-4... by OfficialGoals
Nathaniel Clyne Goal HD - Aston Villa 0-5... by OfficialGoals
Toure Goal (0:6)HD - Aston Villa 0-6 Liverpool... by OfficialGoals
Zaprati Liverpool, dodaj ga u MOJE TEME i ne propusti nijednu bitnu informaciju iz svog kluba. Klikni: