Loša noć za Vranješa i Gaziantepspor

Bešiktaš slavio sa 4:0

Bh. reprezentativac Ognjen Vranješ neće po dobrom pamtiti večerašnju utakmicu protiv Bešiktaša.

Naime, Gaziantepspor je u sklopu 3. kola turskog prvenstva poražen na domaćem terenu od Bešiktaša sa visokih 4:0.

Prvi pogodak na utakmici viđen je tek u 76. minuti susreta, kada je Ozyakup donio Bešiktašu minimalnu prednost. Sedam minuta kasnije rezultat je povisio Tosun s bijele tačke, da bi u nastavku susreta Sahan i Frei postigli nova dva pogotka i postavili konačan rezultat.

Ognjen Vranješ je na poziciji stopera odigrao cijeli susret za svoj Gaziantepspor, koji je u dosadašnjem dijelu prvenstva ostvario jednu pobjedu i dva poraza.