Lyon očitao lekciju Bordeauxu i preskočio PSG

Ligue 1

Premda se činilo kako Lyona čeka teško gostovanje u Bordeauxu, Lavovi su slavili sa visokih 5:0.

Bordeaux je bio neprepoznatljiv, Lyon u punom sjaju. Gosti su poveli preko Lacazettea u 59. minuti i to je bio jedini gol u prvom dijelu.

Raspali su se domaći kada je Tolisso u 56. povisio na 2:0, a Pallois zaradio isključenje u 65. minuti.

S igrame više, Lyon do kraja utakmice zabija još tri gola, sva tri u zadnjih 10 minuta. Fekir, Ferri i Lacazette su pogađali domaću mrežu.

Za Lyon je ovo bila 19. pobjeda i njome su došli na drugo mjesto, sa bodom prednosti u odnosu na PSG, a s dva boda manje od lidera Marseillea. ž