Lyon prekinuo crni niz i na Gerlandu porazio Monaco

Francuska Ligue 1

Seriju od tri poraza Lyon je prekinuo u petom kolu trijumfom nad Monacom na domaćem terenu.

Konačan rezultat glasio je 2:1 u korist Lavova. Nakon pola sata igre zatresla se gostujuća mreža, a strijelac za 1:0 bio je Fekir.

Ipak, devet minuta kasnije Kneževi uspijevaju izjednačiti, a za 1:1 pobrinuo se Ocampos. Domaćini su u nastavku krenuli na sve ili ništa, a to im se isplatilo petnaest minuta prije kraja kada su postigli pobjedonosni gol preko Tolissoa.

Lyon nakon pet kola ima šest bodova, dok je Monaco prikupio jedan bod manje.

Lyon 2-1 Monaco - All Goals - 12-09-2014 by Matt-Video