Majstor je majstor: Neymar iz slobodnjaka ispod živog zida

Brazilac još jednom pokazao klasu

PSG trenutno igra gostujuću utakmicu protiv Anderlechta i drži sve u svojim rukama, s obzirom da vodi 0:3.

PSG-ov ubojiti trio ponovo "maltretira" protivničke odbrane, pa su protiv Anderlechta već pogađali i Mbappe, Cavani i Neymar.

Prvo je u trećoj minuti pogodio Mbappe, zatim je Cavani u 44. povisio na 0:2, da bi sjajan gol postigao Neymar u 66. minuti.

Brazilac je majstorski izveo jedan slobodan udarac sa 20-ak metara. Naciljao je Neymar i loptu poslao ispod živog zida, prevarivši tako golmana domaćih Selsa.